Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om RIK Karlskoga

Följ

RIK Karlskoga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Poolspel Norrstrand Lag svart F15


      13:00
    • 10:15

      Poolspel Norrstrand lag röd F15


      14:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF 2010 (borta) F10/11


      13:00
    • 11:00

      Filipstads FF (borta) F14


      13:00
    • 14:30

      Hertzöga BK 2010 (borta) F10/11


      16:30
    • 16:00

      Sala FF (hemma) A-lag


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Bingolotto på ICA Maxi F14


      15:00
    • 11:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      Norrstrands IF vit (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      QBIK vit (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      12/13 7 mot 7 Domare


      12:30
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) B-lag


      15:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:45
    • 18:15

      Träning B-lag


      19:45
    • 19:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (hemma) Utvecklingslag


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 8Lör
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (hemma) F10/11


      02:00
    • 10:00

      IFK Skoghall DF gul (borta) F16


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F16


      16:00
    • 10:40

      QBIK blå (borta) F12/13


      12:40
    • 11:00

      QBIK grön (hemma) F10/11


      13:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF blå (hemma) F16


      13:00
    • 12:00

      Icons FC Arvika guld (borta) F12/13


      14:00
    • 12:00

      Råtorps IK (borta) F16


      14:00
    • 13:00

      Skattkärrs IF röd (hemma) F16


      15:00
    • 13:00

      Intern match (röd-svart) F10/11


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Bingolottoförsäljning på Maxi F16


      15:00
    • 17:00

      IFK Skoghall DF 2008 (hemma) Utvecklingslag


      19:00
    • 18:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (borta) F12/13


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:00

      Poolspel Qbik F15


      12:00
    • 09:00

      Träning F16


      15:00
    • 09:00

      Träning F16


      15:00
    • 10:00

      QBIK blå (hemma) F16


      12:00
    • 10:00

      IF Kil blå (hemma) F16


      12:00
    • 10:00

      F-16 poolspel Domare


      14:00
    • 12:00

      IF Kil blå (borta) F16


      14:00
    • 12:00

      QBIK vit (borta) F16


      14:00
    • 13:00

      IFK Skoghall DF grön (borta) F10/11


      15:00
    • 15:00

      IF Karlstad Fotboll (borta) A-lag


      17:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF svart (borta) F10/11


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Bingolott försäljning F10/11


      15:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      12/13 har 7 mot 7 match mot Skattkärr Domare


      12:30
    • 16:00

      IFK Skoghall DF (hemma) B-lag


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning B-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (hemma) F10/11


      20:30
    • 19:00

      QBIK (borta) Utvecklingslag


      21:00
  • 19Ons
    • Heldag

      Klubbhus bokat RIK Karlskoga

    • 13:00

      Träning F10/11


      14:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 18:45

      Åskådarmatchen A-laget Utvecklingslag


      21:00
    • 18:45

      RIK Karlskoga-Västerås A-lagsmatch Åskådarpeng F10/11


      21:00
    • 19:00

      Västerås SK FK (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Bollflickor F14


      21:00
    • 19:00

      Åskådarmatchen RIK A - Västerås FF F15


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Åskådarmatch F12/13


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:45

      Träning Utvecklingslag


      19:30
    • 18:00

      Träning B-lag


      19:30
    • 18:30

      Skattkärrs IF 2011 (hemma) F10/11


      20:30
    • 19:00

      Rinn/Torsby (borta) F10/11


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      IK Arvika Fotboll blå (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      Slottsbrons IF (hemma) F12/13


      13:00
    • 13:00

      QBIK röd (borta) F10/11


      15:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:30
    • 17:00

      Sommaravslutning med föräldramatch F15


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning B-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Norrstrands IF 2010 (hemma) F10/11


      20:30
    • 19:00

      Degerfors IF (hemma) Utvecklingslag


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:30

      Skattkärr (hemma) F10/11


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi cup i Skövde F10/11

    • 09:00

      Lerums IS vit (hemma) F10/11


      10:00
    • 11:00

      Mariebo IK 2 (borta) F10/11


      12:00
    • 15:00

      IFK Strömstad (borta) F10/11


      16:00
    • 17:00

      Skövde Kvinnliga IK (hemma) F10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Alingsås Kvinnliga IK 1 (hemma) F10/11


      20:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi cup i Skövde F10/11

    • 08:00

      Fagersanna IF 09/10/11 (borta) F10/11


      09:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F10/11


      12:00
    • 11:00

      Solängens BK (borta) F10/11


      12:00
    • 13:00

      IK Sturehov (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      Skultorps IF (hemma) F10/11


      14:00
    • 14:00

      Landsbro IF (hemma) F10/11


      15:00
  • 30Sön