Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om RIK Karlskoga

Följ

RIK Karlskoga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:15
    • 17:00

      Träningsmatch mot Lekeberg F14


      18:00
    • 17:00

      F-14 7 mot 7 match mot Lekeberg Domare


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:45
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      21:15
    • 19:45

      Träning B-lag


      21:15
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      QBIK grön (borta) F10/11


      13:00
    • 12:00

      Bollflickor & Kiosk- Entréföräldrar F10/11


      15:00
    • 13:00

      Lysviks IF (hemma) A-lag


      15:00
  • 5Sön
    • 09:45

      Städasverige F10/11


      13:15
    • 09:45

      Städdag F10/11


      13:15
    • 10:00

      Bingolott försäljning F10/11


      15:00
    • 10:00

      Träningsmatch F15


      13:00
    • 11:00

      5 mot 5 match Domare


      13:00
    • 13:30

      Degerfors IF (hemma) F12/13


      14:30
    • 13:30

      FBK Karlstad vit (hemma) F12/13


      15:30
    • 13:30

      7 mot 7 match Domare


      15:00
    • 16:00

      QBIK (borta) B-lag


      18:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning F14


      18:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:45
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 08:15

      NIF försäsongscup F15


      17:00
    • 08:30

      Träning A-lag


      10:00
    • 10:20

      NIFs försäsongscup F14


      16:20
    • 11:00

      Norrstrands IF J (hemma) Utvecklingslag


      13:00
    • 18:00

      Torsby/Västanvik (hemma) B-lag


      20:00
  • 10Fre
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:45
  • 11Lör
    • 08:30

      Lilla Lithellscupen 2024 F15


      16:30
    • 11:00

      IFK Skoghall DF grön (hemma) F10/11


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK gul (borta) F12/13


      13:00
    • 13:00

      Forsby FF (borta) A-lag


      15:00
    • 13:00

      Hertzöga BK grön (borta) F12/13


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Bingolottoförsäljning Ica Maxi F12/13


      15:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF 2010 (hemma) F10/11


      13:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (hemma) F14


      15:00
    • 13:00

      F14 7 mot 7 match Domare


      14:30
    • 16:00

      Karlskoga SK (hemma) B-lag


      18:00
    • 17:00

      Norrstrands IF 2010 (borta) F10/11


      19:00
    • 18:00

      FBK Karlstad röd (borta) F12/13


      20:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning F14


      18:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:45

      Träning Utvecklingslag


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:45
    • 19:30

      Träning B-lag


      21:00
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning F10/11


      18:15
    • 18:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (borta) F10/11


      20:00
    • 18:00

      Bollflickor & Kiosk- Entréföräldrar F10/11


      21:00
    • 19:00

      Hertzöga BK (hemma) A-lag


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Poolspel hemma F15


      14:00
    • 10:00

      5 mot 5 match Domare


      12:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF 2011 (borta) F10/11


      13:00
    • 11:00

      5 mot 5 match Domare


      12:45
    • 12:00

      5 mot 5 match Domare


      13:45
    • 13:00

      Östra Deje IK (borta) B-lag


      15:00
    • 13:00

      5 mot 5 match Domare


      14:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF svart (borta) F10/11


      18:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Bingolottoförsäljning Ica Maxi F12/13


      15:00
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      QBIK vit (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      Träning F16


      16:00
    • 11:00

      7 mot 7 match Domare


      12:30
    • 12:00

      Degerfors IF röd (borta) F16


      14:00
    • 13:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F12/13


      15:00
    • 13:00

      Storfors FF (borta) F14


      15:00
    • 13:00

      Hertzöga BK (hemma) F16


      15:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (borta) F16


      15:00
    • 13:00

      Träning Domare


      14:30
    • 14:00

      Degerfors IF röd/vit (hemma) F16


      16:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Degerfors IF (hemma) F14


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:00

      Degerfors IF (hemma) F10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 25Lör
    • 11:00

      Norrstrands IF 2010 (hemma) F10/11


      13:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) A-lag


      16:00
    • 15:00

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (hemma) Utvecklingslag


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Bingolotter på Ica Maxi F15


      15:00
    • 10:00

      IF Kil blå (borta) F12/13


      12:00
    • 11:00

      Hertzöga BK 2010 (hemma) F10/11


      13:00
    • 16:00

      IS Emtarna (hemma) B-lag


      18:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F12/13


      18:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF vit (borta) F12/13


      18:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning B-lag


      18:30
    • 17:45

      Träning Utvecklingslag


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Norrstrands IF (borta) F10/11


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 18:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (borta) F10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Hertzöga BK 2008 (borta) Utvecklingslag


      21:00